Rezervasyon Sözleşmesi - Rawda Resort Hotels

Rezervasyon Sözleşmesi

 

Otelimizin ve sizin güvenliğiniz için otelimizde konaklamayan insanları ayırt edebilmemiz adına bileklik takılması zorunludur. Giriş esnasında takılan bileklerin dışında 2. İstenen bileklikler için  ücret alınacağını sizlere bildirmek isteriz.

Alkolsüz Her Şey Dahil konaklamalar snack saati ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar Her şey dahil konsept yemeği içerir ve çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur. Erken giriş işlemlerinden alınan sabah kahvaltısı ya da öğle yemeği ekstra olarak kişi başı ücretlendirilir.

Yarım Pansiyon konaklamalar akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur. Erken giriş işlemlerinden alınan sabah kahvaltısı ekstra olarak kişi başı ücretlendirilir.

Oda kahvaltı Pansiyon konaklamalar konaklanan gece sayısı kadar sabah kahvaltısı içerir ve çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur. Erken giriş işlemlerinden alınan sabah kahvaltısı ekstra olarak kişi başı ücretlendirilir.

Giriş Saati           :15:00

Çıkış Saati           :11:00

Otelimizin @rawdaaltinoluk instagram hesabından otelimiz takip   edebilirsiniz.                                                                                           

•             OTEL GENEL KURALLARI

OTELİMİZ MUHAFAZAKAR OTEL DEĞİLDİR. Sadece alkolsüz oteldir.

Otelimiz de haşama giyme zorunluluğu yoktur.

Genel alanlarda ve restoran da alkol tüketimi izin verilmemektedir.

Otel girişinde bileklik kullanımı zorunludur. Bileklik  kullanmayan misafirler hizmetten yararlanamaz.

Otel misafirinin misafiri dışarıdan kabul edilmemektedir. Gelen Misafir günübirlik ücret üzerinden hizmet bedeli olarak ücretlendirilir.

Havuz Kullanım Saatleri 08.00-20.00 saatleri arasında ise karma (Bay-Bayan Karışık) olup havuzun etrafı dış görünüme kapalı, üstü ise kısmen kapalıdır. Otelin üst katlarından açık olan bölüm görülebilir. Bebeklerin bebek külodu olmadan havuza girmesi yasaktır.

Havuzda bone kullanımı zorunludur.

Plajımız ve havuzumuz ortak kullanıma açıktır. Kadınlara özel havuzumuz yoktur.

Hijyen kuralları gereği bebeklerin bebek külotu olmadan havuza girmesine izin verilmemektedir.

Plajda ve Havuzda  şezlong  ücretsizdir. Plaj havlusu  odalarda mevcuttur.

Odalarda mini bar boş olarak teslim edilir. Günde  bir defa mini bara oda da  konaklayan kişi sayısı kadar  ücretsiz olarak  0,5 lt su  konur.

İsteğe  bağlı adisyon karşılığı mini bar doldurulur.

Oda Anahtarı kaybolduğunda 3 $ olan bedeli misafirden tahsil  edilir.

Sağlık bakanlığının talimatı gereğince plaj ve diğer alanlarda karton bardakla servis yapılmaktadır. Cam bardak ve tabak kullanımı sadece  ana restoran  dahilinde kullanılmaktadır.

Otelimiz Evcil Hayvan kabul etmemektedir.

Erken rezervasyon kampanyasında rezervasyon yaptırmanın avantajı sadece düşük fiyattan oda satın almaktır. Otel hiç bir suretle oda konumu veya  balkonlu, balkonsuz, bulunduğu kat veya manzarası ya da yan yana oda talebi hakkında rezervasyon esnasında  garanti  vermemektedir.

Kişi sayısı yükseldikçe oda sıkışık olur. Ek kişiler ve çocuklar için açılır kapanır tek kişilik ilave yatak konur.

Odaların günlük  temizliği sabah saat  09:00 ile 16:00  saatleri  arasında günde bir defa yapılır. Çarşaf  ve havlu değişimi  günaşırı  yapılmaktadır.

Kapılarda DND(rahatsız etmeyin) ışığı yanan odalarda günlük temizlik ve mini bar dolumu  servisi yapılmaz.

Otelimizin ve misafirlerimizin güvenliğini tehlikeye atacak her türlü elektrikli  ev aletleri  ve herhangi  yakıtlı  aletlerin genel alanlarda ve odalarda kullanılması  yasaktır. Konaklama sırasında oda da veya genel alanlarda meydana gelecek misafirden kaynaklı maddi  zararlardan misafir sorumlu olup, bedeli  güncel fatura tutarı üzerinden misafirden tahsil  edilir.

Kanun gereğince odalarda ve tüm kapalı alanlarda tütün ve tütün mamulleri kullanımına izin verilmemektedir.

3621 sayılı kanun gereği, deniz, tabii ve suni göl ve akarsu kıyıları ile bu yerlerin etkisinde olan ve devamı niteliğinde bulunan sahil şeritlerinin doğal ve kültürel özelliklerini gözeterek koruma ve toplum yararlanmasına açık, kamu yararına kullanma esaslarını tespit etmek amacıyla düzenlenmiştir.

Fiyat teklifimiz gün içerisinde geçerlidir. Fiyatlarımız ve indirim oranlarımız değişiklik gösterir. Ödemesi alınmayan rezervasyonun konfirmesi yapılmaz.

Bu kanun, deniz, tabii ve suni göller ve akarsu kıyıları ile deniz ve göllerin kıyılarını çevreleyen sahil şeritlerine ait düzenlemeleri ve bu yerlerden kamu yararına yararlanma imkân ve şartlarına ait esasları kapsar.

MİSAFİR GİRİŞ YAPTIKTAN SONRA YUKARIDA BELİRTİLEN  OTEL KULLANIM KURALLARI VE OTELİMİZDE UYGULANMAKTA OLAN GÜVENLİK KURALLARINA UYACAĞINA KABUL VE TAAHHÜT EDER

•        HER ŞEY DAHİL  YİYECEK & İÇECEK BİLGİSİ

Alkolsüz Her Şey Dahil Konseptimizde Servis Saatlerimiz:

Sabah Kahvaltısı                              :07.30-10.30

Öğlen Yemeği                                  :13.00-14.00

Akşam Yemeği                                 :19.30-21.30 

Snack Saati                                      :15.30-16.30

Çay Saati                                          :17.30-18.00

(Karton bardakta servis edilen gazlı ve gazsız  içecekler)

Tüm kapalı içecekler, Türk kahvesi, dondurma, özel yapım içecekler, alacarte menüler, sıkma meyve suları ücretlidir.

Otelde konaklayan kişi sayısı 30  kişinin altında ise sabah, öğle ve akşam yemeği  set menü  olarak verilir. Set menüde çorba, bir ana yemek( beyaz et veya kırmızı  veya balık) salata, meyve veya tatlı servisi yapılır.

Otelimiz yaz sezonu haricinde farklı pansiyon çeşitlerinde hizmet vermektedir.

•           GENEL ODA ÖZELLİKLERİ

Tüm Odalarda mini bar, buklet malzemeleri, terlik, havlu, 102 ekran LCD TV, laptop sığabilen şifreli ücretsiz kasa, telefon, wc, saç kurutma makinesi, banyoda telefon, günlük plaj havlusu, merkezi sistem (sıcak-soğuk) klima, yangın alarm sistemi, yangın söndürme sistemi, kart sistemli oda kapısı,220 v prizler, makyaj aynası, ücretsiz Wi-fi. Odalar balkonlu, balkonsuz, Fransız balkonlu olmak üzere, deniz ve bahçe manzaralıdır.

Kanun gereğince odalarda ve tüm kapalı alanlarda tütün ve tütün mamulleri kullanımına izin verilmemektedir.

Kişi sayısı yükseldikçe oda sıkışık olur. Ek kişiler ve çocuklar için açılır kapanır tek kişilik ilave yatak konur.

Odaların günlük  temizliği sabah saat  09:00 ile 16:00  saatleri  arasında günde bir defa yapılır. Çarşaf  ve havlu değişimi  günaşırı  yapılmaktadır.

Kapılarda DND(rahatsız etmeyin) ışığı yanan odalarda günlük temizlik ve mini bar dolumu  servisi yapılmaz. Otelimizin ve misafirlerimizin güvenliğini tehlikeye atacak her türlü elektrikli  ev aletleri  ve herhangi  yakıtlı  aletlerin genel alanlarda ve odalarda kullanılması  yasaktır. Konaklama sırasında oda da veya genel alanlarda meydana gelecek misafirden kaynaklı maddi  zararlardan misafir sorumlu olup, bedeli  güncel fatura tutarı üzerinden misafirden tahsil  edilir.

•             İPTAL, İADE VE DEĞİŞİKLİK KOŞULLARI

Ödeme Politikamız:

Esnek Fiyat İptal Politikamız:

Giriş tarihinden 3 gün öncesine kadar ücretsiz olarak iptal edilebilir.

Giriş tarihine 3 gün ve daha az kala iptallerde (sağlık ve ölüm raporu hariç) yapılan ödemeden ilk gece ücreti alınır. Geri kalan bakiye iade edilir.

Giriş günü yapılan iptallerde veya otele giriş  yapmama durumunda ise konaklama bedelinin tamamı alınır.

Değişiklik Politikamız:

Değişiklik işlemlerinde yeni rezervasyon güncel satış koşullarından ve fiyatlarından  yapılacaktır.

Şirket hesabından tarafımıza yapılan havalelerin faturası şirket bilgilerine kesilir. Rezervasyon sırasında fatura bilgilerini belirtmenizi rica ederiz.

İnternet üzerinden yapılan rezervasyon ödemelerinde ve erken çıkışlarda onaylanmış olan iadelerin geri ödemesi 30 gün içinde ödemenin yapıldığı  ilgili kredi kartına veya eft/havale hesabına iade yapılır.

Şirket hesaplarından tarafımıza yapılan ödemelerin faturası şirket  bilgilerine kesilir. Rezervasyon sırasında fatura bilgilerinizi belirtmenizi  rica ederiz.

İnternet üzerinden yapılan rezervasyon  ödemelerinde ve erken çıkışlarda onaylanmış  olan iadelerin geri ödemesi 30 gün içinde ödemenin yapıldığı  ilgili kredi kartına veya banka hesabına iade yapılır. Nakit geri ödeme yapılmaz.

OTELE GİRİŞ VE ÇIKIŞ PROSEDÜRÜ

1.           Girişler en erken 15:00,  Çıkışlar ise en geç 11:00’dir.

2.           İç İşleri Bakanlığı kuralları gereği otele girişte kimlik ibrazı(Hüviyet, Sürücü Belgesi, Pasaport) zorunludur. Kimliği olmayan misafirin giriş işlemleri  yapılmaz.

TÜKETİCİ MESAFELİ HİZMET SATIŞ SÖZLEŞMESİ

A. TARAFLAR

1.           Vadi İç Dış Tic. Yat ve Tur Ltd Şti.

www.rawdaaltinoluk.com;   info.altinoluk@rawda.com.tr   Tel:444 7 289

RAWDA RESORT HOTEL ALTINOLUK  Narlı Mh. Ayvalıburun Mevkii no:247 Edremit/Balıkesir Üsküdar  V.D. – 9220566005 

2.           TÜKETİCİ

a.           Bir diğer yanda, fiziksel varlığı olmaksızın, Rawda Resort Hotel Altınoluk’un sunduğu mal veya hizmetleri internet sitesi üzerinden ve/veya diğer iletişim araçları ile satın alan ve bilgilerini bu iletişim kanalı ile Rawda Resort Hotel Altınoluk‘a veren (“TÜKETİCİ”) aşağıda hüküm ve şartları belirlenen bu Mesafeli Satış Sözleşmesini (“Sözleşme”) imzalamıştır.

b.           TÜKETİCİ, başkaları adına yaptığı rezervasyondan dolayı bilgilendirme yükümlülüğü olduğunu, kendisi ile birlikte gelen ve velayeti/vesayeti altında bulunan tüm kişilerin ve eşinin-ayrıca belirtmeye gerek olmaksızın- bu sözleşmede TÜKETİCİ olarak anılacağını, her bir kişi için ayrı ayrı müşterek ve müteselsil kefil olduğunu şimdiden beyan, kabul ve taahhüt eder.

c.            TÜKETİCİ, yürürlükteki yasalar uyarınca bağlayıcı sözleşmeler yapabilecek bireyler ve tüzel kişilikler tarafından kullanılabilir ve reşit olmayan bireylere açık değildir. Aksi hallerde, doğrudan Rawda Resort Hotel Altınoluk ile iletişime geçilmemesi ve bilgilendirme yapılmaması halinde Rawda Resort Hotel Altınoluk rezervasyonu her zaman iptal etme hakkına sahiptir. Rawda Resort Hotel Altınoluk ve MÜŞTERİ, tek başlarına “Taraf”, birlikte “Taraflar” olarak anılacaklardır.

B. KONU  VE KAPSAM

1.           Sözleşme, TÜKETİCİ’nin sayfa üzerinde kendisinin belirlediği tarihte veya dönemde yapacağı boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin konaklama ve bu konaklama kapsamındaki yiyecek/içecek ve/veya eğlence ve/veya dinlence hizmetine ilişkindir.

2.           Rawda Resort Hotel Altınoluk tarafından belirli dönemlerde yapılacak organizasyonlar da bu kapsamda değerlendirilecektir. Belirlenen dönemlere ilişkin organizasyonlar ayrıca ücretlendirilecek olup, bu organizasyonlara katılım, konaklama ve/veya otel kullanımı kapsamında DEĞİLDİR

C. EK ÖDEMELER

1.           Rawda Resort Hotel Altınoluk hizmetleri alkolsüz her şey dahil ve diğer pansiyon çeşitleri kapsamında olup aşağıdaki hizmetler ek ücrete tâbidir.

a.           Tüm taze sıkılmış meyve ve sebze suları özel yapım içecekler

b.           A la Carté menüler

c.            Doğum günü pastası ve çiçek siparişleri

d.           Tüm kapalı içecekler

e.           Türk kahvesi, Dondurma

f.            Yastık menüsü

g.           Oda Servisi

h.           Kuru temizleme ve çamaşır yıkama

D. ELEKTRONİK TİCARİ İLETİ GÖNDERİM ONAYI VE OTEL ÇEKİMLERİ KAPSAMI

1.           TÜKETİCİ, Rawda Resort Hotel Altınoluk’un, işletmekte olduğu markalar ve tedarikçileri ve işbirliği içerisinde olduğu kuruluşlara ilişkin hizmet, reklam, ilan, kampanya ve faaliyetleri hakkında; tarafına bilgilendirme yapılmasına ve kendisiyle ticari elektronik iletiler/sms vb. paylaşılmasına onay vermektedir.

2.           TÜKETİCİ, iletişim kanalları yolu ile her zaman bu bilgilendirmeyi iptal edebilir.

3.           TÜKETİCİ, Rawda Resort Hotel Altınoluk tarafından kendi reklam/tanıtım fotoğraf çekimlerinde kullanılmak üzere yapılan fotoğraf ve video çekimlerinde, yüz ve vücut hatları yakından kullanılmamak üzere, genel otel çekimleri kapsamında fotoğraf ve videolarda görüntüsünün olabileceğini, bunlar nedeniyle her hangi bir ad altında kendisine ayrıca bir ödeme yapılmayacağını bildiğini ve buna onay verdiğini şimdiden beyan, kabul ve taahhüt eder.

4.           Kullanıcılar, Sitenin çerezleri kullandığı ve Rawda Resort Hotel Altınoluk ’un kişisel verileri işlediği konusunda bilgilendirilirler. Bu çerçevede, Kullanıcılar buradan ulaşılabilecek olan Rawda Resort Hotel Altınoluk Çerez Politikası ve buradan ulaşılabilecek olan Rawda Resort Hotel Altınoluk Gizlilik Politikasını incelemeye davet edilmektedirler.

E. CAYMA HAKKI, ERKEN REZERVASYON, ÖDEMELER VE ÖDEME ZAMANLARI

1.           Sözleşme’nin, ‘belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken konaklama ve/ veya yiyecek/içecek tedariki ve/veya eğlence ve/veya dinlence amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin’ sözleşme olması Nedeniyle, Resmî Gazete Tarihi: 23.03.1983 Resmî Gazete Sayısı: 17996  Yayınlanan Turizm İşletmelerinin Bakanlıkla, Birbirleriyle Ve Müşterileriyle İlişkileri Hakkında Yönetmelik ve  27.11.2014 tarih 2918815 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Mesafeli Satışlar Yönetmeliği’nin 15. maddesine göre TÜKETİCİ’nin CAYMA HAKKI YOKTUR.

2.           REZERVASYON İPTAL VE KOŞULLARI

a.           TÜKETİCİ’nin  rezervasyon yaptırdığında, bu sözleşmenin E1. maddesine istisna olarak, satın aldığı konaklama hizmetini kullanmaktan vazgeçtiğini hizmetin başlamasından 3 gün öncesine kadar Rawda Resort Hotel Altınoluk‘a(satın aldığı kanal yoluyla) yazılı olarak bildirmek suretiyle ödenmesi zorunlu olan vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere, ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Değişiklik işlemlerinde yeni rezervasyon güncel satış koşullarından oluşturulacaktır.

İPTAL, İADE VE DEĞİŞİKLİK KOŞULLARI

Ödeme Politikamız:

Esnek Fiyat İptal Politikamız:

Giriş tarihinden 3 gün öncesine kadar ücretsiz olarak iptal edilebilir.

Giriş tarihine 3 gün ve daha az kala iptallerde (sağlık ve ölüm raporu hariç) yapılan ödemeden ilk gece ücreti alınır. Geri kalan bakiye iade edilir.

Giriş günü yapılan iptallerde veya otele giriş  yapmama durumunda ise konaklama bedelinin tamamı alınır.

Değişiklik Politikamız:

Değişiklik işlemlerinde yeni rezervasyon güncel satış koşullarından ve fiyatlarından  yapılacaktır.

Şirket hesabından tarafımıza yapılan havalelerin faturası şirket bilgilerine kesilir. Rezervasyon sırasında fatura bilgilerini belirtmenizi rica ederiz.

İnternet üzerinden yapılan rezervasyon ödemelerinde ve erken çıkışlarda onaylanmış olan iadelerin geri ödemesi 30 gün içinde ödemenin yapıldığı  ilgili kredi kartına veya eft/havale hesabına iade yapılır.

b.           Her halde, ‘erken rezervasyon’ kapsamında ve/veya her hangi bir indirim/promosyon  olarak yapılan rezervasyonlarda TÜKETİCİ’nin cayma hakkı BULUNMAMAKTADIR.

c.            Hizmet bedeli, satış yapılan otelin kendi internet sitesinde  belirtilen tutardır. Başka her hangi bir iletişim kanalında yazılı tutarlar TÜKETİCİ’ye değişim/iade hakkı sağlamayacağı gibi bu bedelin indirilmesi hakkını da sağlamaz.

d.           TÜKETİCİ’nin başlangıcını kaçırdığı hizmete sonradan katılacağını yazılı olarak bildirmemesi durumunda, TÜKETİCİ adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, 24 saat sonra -ÜCRET İADESİ OLMAKSIZIN- Rawda Resort Hotel iptal etme hakkına sahiptir. TÜKETİCİ, katılacağını yazılı olarak bildirdiğinde, kalan hizmetten yararlanabilir.

e.           Rawda Resort Hotel Altınoluk, TÜKETİCİ’ye yazılı olarak bildirmek şartıyla ilan ettiği veya kayıt aldığı organizasyon/konaklama hizmetinin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Böyle bir durumda TÜKETİCİ’nin ödediği hizmet bedeli kendisine 30 gün içerisinde geri ödenecektir.

f.            TÜKETİCİ’nin satın aldığı hizmet ve hizmetin kapsamı kendisine işbu satış kuralları ile birlikte iletişim kanallarında açıkça belirtilmektedir.

g.           TÜKETİCİ, satın aldığı hizmetin niteliklerini okuyup, inceleyip bilgi sahibi olduğunu kabul etmektedir.

h.           TÜKETİCİ, satın aldığı ve kendisi ile beraber seyahate katılacak olan diğer kişilere satın alma, rezervasyon ve konaklama şart ve kurallarını bildirdiğini, kendisi ile birlikte konaklayacak kişiye vermediği bilgilerden ortaya çıkacak zararlardan sorumlu olduğunu, bu anılan kişilerin ad-soyad, tc kimlik no gibi seyahate katılmasını sağlayacak olan bilgilerini doğru vermekle yükümlü olduğunu, kendisine yapılan her türlü bilgi hakkında diğer katılımcılara da bilgi vermekle yükümlü ve sorumlu olduğunu kabul etmektedir.

i.             TÜKETİCİ, yanında taşıdığı ve/veya Bagaj ve içeriği ile ilgili her türlü sorumluluğun kendisine ait olduğunu, yanında bulunan eşyaları takip ve kontrol etmekle yükümlü olduğunu, kaybolan eşyaları detayları konusunda bilgi vererek otel görevlisine yazılı olarak bildirmek zorunda olduğunu, konaklamadan sonra bulunan eşyaların TÜKETİCİ ödemeli olarak kendisine kargo ile gönderileceğini şimdiden kabul eder.

j.             TÜKETİCİ’nin konaklama esnasında hırsızlık meydana geldiği iddiası var ise meydana gelebilecek bu gibi bir olayda durumu derhal görevlilere bildirilmekle yükümlü olduğunu, bunun üzerine iddia edilen bölgelerdeki kameraların kontrol edilebileceğini, otelden çıkış (check-out) yapıldıktan sonra eşyaların ancak ‘kayıp’ kapsamında değerlendirilebileceğini hırsızlık konusu olan, zayi olan eşyalardan Rawda Resort Hotel Altınoluk’un veya çalışanlarının hukuki ve/veya cezai hiçbir sorumluluğunun bulunmadığını kabul eder.

k.            TÜKETİCİ, konaklayacağı tesisin tâbi olduğu yasa ve teamüllere uymakla yükümlü olduğunu; otel yetkililerince belirlenen kurallara uyacağını, üçüncü kişilerin can/mal güvenliğini/bütünlüğünü tehlikeye atmayacağını ve üçüncü kişilerin can/mal güvenliğini/bütünlüğünü tehlikeye atması halinde doğabilecek maddi/manevi tüm zararlardan şahsen ve birinci derecede sorumlu olacağını ve aynı zamanda TÜKETİCİ’nin otelden çıkarılacağını ve iade hakkının bulunmadığını kabul etmektedir.

l.             TÜKETİCİ, ifa edilen hizmetin ayıplı olduğu iddiası ile hizmet almayı reddederse, özenli davranma borcu gereği Rawda Resort Hotel Altınoluk yetkilisine ve konakladığı otele sona erme sebeplerini yazılı olarak bildireceğini, aksi halde hizmeti alıp kullanmış addolunacağını kabul eder.

m.          Tüketici, hizmet bedelinin tamamını en geç rezervasyon oluştururken ödemekle yükümlüdür.

n.           Hizmetin ifasından sonra TÜKETİCİ’nin konaklama bedelini ödemek için kullandığı kredi kartının yetkisiz kişilerce haksız ve hukuka aykırı olarak kullanılması iddiası ile ilgili banka veya finans kuruluşunun hizmet bedelini Rawda Resort Hotel Altınoluk’a ödememesi halinde TÜKETİCİ, haksız olarak itiraz edilen hizmet bedelinden ve her türlü zarardan rezervasyon tarihinden itibaren işleyecek yasal faizi ve 20% ceza şartı ile birlikte sorumlu olacaktır.

o.           Rawda Resort Hotel Altınoluk, hizmeti sebepsiz olarak vermekten vazgeçmesi halinde, TÜKETİCİ’nin o güne kadar yaptığı tüm ödemeleri  30 gün içerisinde iade eder.

p.           TÜKETİCİ, iletişim bilgilerindeki değişiklikleri yazılı olarak bildirmediği hallerde bildirilen adrese yapılan bildirimlerden sorumlu olduğunu şimdiden beyan, kabul ve taahhüt eder.

F. UYGULANACAK HUKUK VE YETKİLİ MAHKEMELER:

1.           Sözleşme Türkiye Cumhuriyeti yasaları çerçevesinde yapılmıştır ve bu yasalara tâbidir ve bu yasalara göre yorumlanacak ve uygulanacaktır.

2.           Sözleşmeden kaynaklanacak her türlü ihtilafın çözümünde Tüketici Hakem Heyetleri, Balıkesir Tüketici Mahkemeleri ve İcra Müdürlükleri yetkilidir.

G. DELİL SÖZLEŞMESİ

Taraflar arasında yapılacak her türlü yazışma, mevzuatta sayılan zorunlu haller dışında, (A) maddesindeki iletişim kanalları ile yapılacaktır. TÜKETİCİ, Sözleşme'den doğabilecek uyuşmazlıklarda Rawda Resort Hotel Altınoluk ‘un resmi defter ve ticari kayıtlarıyla, kendi veri tabanında, sunucularında tuttuğu elektronik bilgilerin ve bilgisayar kayıtlarının, bağlayıcı, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini, bu maddenin Hukuk Muhakemeleri Kanunu'nun 193. maddesi anlamında delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu beyan, kabul ve taahhüt eder.

H. SÖZLEŞMENİN AKDİ

İşbu ana maddelerden oluşan Sözleşme

Taraflar arasında TÜKETİCİ tarafına  elektronik ortamda  mail olarak gönderilmiş ve satışın yapıldığı internet sitesi üzerindeki rezervasyon bölümünde Tüketici tarafından okunduğu akdedilmiş ve yürürlüğe girmiştir.         

•             ODA ÇEŞİTLERİNİN ÖZELLİKLERİ:

Standart Oda (Sofalı, Balkonlu,Balkonsuz, Deniz veya Bahçe Manzaralı)

25 m2 alana sahip olan odamızda bir adet çift kişilik büyük yatak ile bir adet sofa koltuk bulunur veya bazı standart odalar iki ayrı tek kişilik yatak veya üç ayrı tek kişilik yataklıdır.

 **Minimum 1 kişi Maksimum 4 kişi konaklamalar için uygundur. Kişi sayısı yükseldikçe oda sıkışık olur ek kişiler ve çocuklar için açılır kapanır tek kişilik ilave yatak konur.

Deniz Manzaralı Fransız Balkonlu Köşe Süit (Çift Kişilik Yataklı ve Koltuklu)

35 m2 alana sahip olan odamız Fransız balkonludur. Dışarıda bir balkon bulunmamaktadır. Bir tane çift kişilik büyük yatak ve bir adet koltuk bulunur. ** Minimum 1 kişi sıkışıklık dahilinde maksimum 5 kişi konaklamalar için uygundur. Kişi sayısı yükseldikçe oda sıkışık olur. Ek kişi koltukta yatar yada açılır kapanır tek kişilik ilave yatak konur.

Aile Süiti(Deniz ve Havuz Manzaralı, Balkonsuz)

40 m2 alana sahip olan Aile Süitimizde iki adet yatak odasına sahiptir. Birinci yatak odasında çift kişilik yatak, duşa kabinli banyo ve wc bulunmaktadır. İkinci yatak odasında tek kişilik iki ayrı yatak vardır ve duşa kabinli banyo ve wc bulunmaktadır. Odaya tek bir kapıdan giriş yapılır.

** Minimum 1 kişi Maksimum 6 kişi konaklamalar için uygundur. Kişi sayısı yükseldikçe oda sıkışık olur. Ek kişiler ve çocuklar için açılır kapanır tek kişilik ilave yatak konur.   

Bağlantılı Standart Oda (Balkonlu, Deniz Manzaralı)

50 m2 alana sahip olan odamız iki ayrı standart odadan oluşur. Arada iki ayrı kapı vardır. İsteğe bağlı olarak kapılar kilitlenebilir. Birinci odada 3 ayrı tek kişilik yatak bulunur, ikinci odada bir adet çift kişilik yatak vardır. Her iki oda da duşa kabinli banyo ve wc bulunmaktadır.

** Minimum 1 kişi Maksimum 7 kişi konaklamalar için uygundur. Kişi sayısı yükseldikçe oda sıkışık olur. Ek kişiler ve çocuklar için açılır kapanır tek kişilik ilave yatak konur.

Engelli Odası (Bahçe Manzaralı-Balkonsuz)

25 m2 alana sahip olan odamızda bir adet özel tasarlanmış banyo yer almaktadır. Odada iki adet tek kişilik yatak bulunmaktadır.** Minimum 1 kişi Maksimum 4 kişi konaklamalar için uygundur.Kişi sayısı yükseldikçe oda sıkışık olur. Ek kişiler ve çocuklar için açılır kapanır tek kişilik ilave yatak konur.