YİYECEK & İÇECEK - Rawda Resort Hotels Kaz Dağları

YİYECEK & İÇECEK

Hayatın tadını dünya lezzetleriyle çıkarın...

Rawda Hotels dünyası, tüm konuklarını birer gurme ayrıcalığıyla ağırlar. Şeflerin, lezzetleri ağız tadınızı sanata dönüştürür. Bilgi, deneyim özenle seçilmiş lezzetler, farklı anlayışlar ve modern sunumlar masanıza ruh katar. Konuklarına istisnasız bir "gurme" hizmeti verir.

Rawda Hotels dünyası konaklamayı sınırsız yaşam aktiviteleriyle zenginleştirir. Dünyanın en özel mutfaklarından en güzel seçimlerle yeme içme kültürünün tadına varırsınız.

Denize sıfır olan otelimizde, açık ve kapalı alanlardan  oluşan restorantımızda; Türk ve dünya mutfaklarının lezzetleriyle sezon boyunca ALKOLSÜZ HER ŞEY DAHİL konseptimiz ile siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan gurur duyacağımızı belirtmek isteriz.

Alkolsüz Her Şey Dahil Konsept Uygulaması...

Sabah saat 11.00 ile akşam saat 23.00 arası 

Sabah Kahvaltısı                       :07.30-10.30

Öğlen Yemeği                           :12.30-14.00

Akşam Yemeği                         :19.30-21.30 

Snack Saati                               :15.00-17.00

Çay Saati                                   :17.00-17.30

Gün Boyu İçecekler                 :11.00-23.00

(Karton bardakta servis edilen gazlı ve gazsız  içecekler)

 

Alkolsüz Her Şey Dahil Konsept Uygulaması Genel Kuralları

- Tüm kapalı içecekler, Türk kahvesi, dondurma, özel yapım içecekler, alacarte menüler, sıkma meyve suları ücretlidir.

- Sağlık Bakanlığının genelgesine göre, Covid-19 önlemleri gereği  sabah  kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam  yemeği  servisi  açık büfeden görevli  personelimiz  tarafından yapılmaktadır.

- Otelin yoğunluğuna göre  açık büfede sıralar oluşabilir. Büfenin konumu gereği 3 tane görevli personel tarafından servis verilecektir.(Sağlık Bakanlığından yeni gelecek genelgeye göre bu şartlar güncellenecektir)

- Otelde konaklayan kişi sayısı 30  kişinin altında ise sabah, öğle ve akşam yemeği  set menü  olarak verilir. Set menüde çorba, bir ana yemek( beyaz et veya kırmızı  veya balık) salata, meyve veya tatlı servisi yapılır.

- Otelimiz yaz sezonu haricinde farklı pansiyon çeşitlerinde hizmet vermektedir.